נשמח לעמוד לשירותכם!

  קייטרינג למפעלים

  אנו מספקים שירותי קייטרינג למפעלים ומוסדות באיזורינו

  קייטרינג למפעלים מספק ללקוחותיו ארוחות על בסיס יומי. השירות כולל הכנת מנות מגוונות בשעות הפעילות ולאורך כל חודש העבודה. התפריט מגוון ומבוסס על מאכלים בשריים או חלביים. את האוכל מכינים מחומרי גלם טריים והוא כולל את כל מרכיבי המזון החיוניים לאדם. קייטרינג "מאכלי הבית" פעיל בתחום וניתן לקבל אצלו מידע רב.

  קייטרינג למפעלים – טעים ומזין

  קייטרינג למפעלים מכין מנות אוכל באיכות גבוהה. האוכל מיוצר במטבחים הממוקמים במפעלים או במטבח מרכזי השייך לחברה. במקרה השני הוא משונע לחדר האוכל של המפעל בתנאי היגיינה גבוהים. התפריט כולל מנות ראשונות, עיקריות וקינוח. ניתן למצוא מגוון שיטות הכנת אוכל ובין השאר: חיתוך מיני מזונות טריים דוגמת ירקות, בישול, צלייה, טיגון, הקפצה, אידוי, אפייה ועוד. כל אלו בתוספות של תבלינים ופרודוקטים מתאימים יוצרים מנות הערבות לחיך. המנות העיקריות יכולות להיות מבוססות על בשר או חלב עם תוספות חמות כמו אורז, תפוחי אדמה, קטניות ועוד. את המנה ישלימו סלטים רעננים מגוונים. בכל תפריט ובכל יום תהיינה מנות אהובות המבוקשות על רבים. הכנת האוכל נעשית על ידי צוות עובדים מיומן בניהול שף מוכשר ובעל הסמכה. זאת כדי לספק את האוכל הטוב והטעים ביותר בנסיבות הללו.

  מטבח מאובזר

  המטבח מאובזר בכל כלי המטבח החשמליים והידניים הנחוצים. בין היתר: כיריים, מכשירי מיקרו גל, תנורים, מיקסרים, מערבלי מזון, מטחנות ועוד. בנוסף כלי עבודה ידניים המיועדים לביצוע פעולות עדינות. הפרודוקטים והמזון מאוחסנים במקררים וארונות והאוכל מוגש בכלי הגשה שונים. המטבח פועל בתנאי היגיינה מעולים ומבוקרים. כל התשתית הזאת מיועדת להכנת כמויות מזון רבות בתוך זמן מוגדר. טווח הזמנים בין הכנתו להגשתו כשהוא חם הינו בן מספר שעות בודדות.

  שירות ברמה גבוהה

  קייטרינג "מאכלי הבית" פעיל בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ,  בחירת תפריט מקובל על הלקוח, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים וכדומה. מנהליו הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיעים, בין היתר, ממתן שירות מעולה ללקוחות רבים לאורך זמן, מהתעדכנות  על חידושים בתחום ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

   

  מוזמנים להתרשם

  נשמח לעמוד לשירותכם!


   052-3729828 WhatsApp